Vestigingen

Eltechna heeft twee vestigingen, een in Amersfoort en een in Sneek. Deze twee vestigingen bundelen hun kennis en werken goed samen. Eltechna Sneek is vooral gespecialiseerd in het fabriceren van schakel- en verdeelkasten. Beide vestigingen zijn gespecialiseerd in het fabriceren van schakel- en verdeelkasten, alsmede besturingskasten.

Klik hier om contact met ons op te nemen via ons contactformulier.

  • Locatie Amersfoort

    Spaceshuttle 10
    3824 ML Amersfoort
    Tel: 033-467 2711
    Email: info@eltechna.nl

    KvK: 23066336
    BTW: NL009067838B01

     

  • Locatie Sneek

    Alexanderstraat 2
    8606 VP Sneek
    Tel: 0515-411 311
    E-mail: info@eltechna.nl

    KvK: 23066336
    BTW: NL009067838801

Het management

  • Arnold Hek

    General manager
    a.hek@eltechna.nl
    • Frank Frijhoff

      Operationeel manager
      F.frijhoff@eltechna.nl
      • Marcel Dekker

        Acount manager
        m.dekker@eltechna.nl 06 8301 5189
        • Tenno de Roock

          Account manager
          t.deroock@eltechna.nl 06 51 92 12 44

        Werkvoorbereiding Calculatie

          • Erik Hogerhuis

            e.hogerhuis@eltechna.nl 0515 411 311
            • Fernand Kooymans

              f.kooymans@eltechna.nl 0515 411 433
              • Maarten Kamerling

                m.kamerling@eltechna.nl 06 22 70 17 43
                • Mahendra Gajadin

                  Senior calculator
                  m.gajadin@eltechna.nl 072 519 30 76
                  • Marcel Polder

                    m.polder@eltechna.nl 033 467 27 07
                    • Rick Hasselbach

                      r.hasselbach@eltechna.nl 033 467 27 03
                      • Mitchell Peek

                        m.peek@eltechna.nl 033 467 27 06

                      Administratie

                        • Karin ter Beest

                          administartie
                          k.terbeest@eltechna.nl 033 467 27 05
                          • Ines de Jong

                            financiële administratie
                            i.dejong@eltechna.nl 033 467 27 13

                          Contactformulier

                          "*" geeft vereiste velden aan

                          Toestemming*